O firmie

Nieważne dokąd...

ważne z kim!

Doradztwo transportowe na najwyższym poziomie – poznaj firmę PABLO TRANS

Od kilkunastu lat zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu rozliczania ewidencji czasu pracy, a także podróży służbowych kierowców oraz minimalnych wynagrodzeń na terenie krajów UE. Oferta Pablo Trans obejmuje też sczytywanie kart kierowców i tachografów cyfrowych. W codziennej pracy używamy profesjonalnych programów dla firm transportowych. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponujemy również szkolenia dla przedsiębiorców i kierowców m.in. z zakresu systemów tachografów.

Prowadzenie ewidencji czasu pracy kierowców, szkolenia CPC i nie tylko

Założycielem firmy jest Paweł Spychała, absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, który uzyskał tytuł magistra w katedrze Prawa Pracy na wydziale Prawa i Administracji. To ekspert w dziedzinie rozliczania ewidencji czasu pracy kierowców, analiz zapisów z tachografów cyfrowych, kart cyfrowych kierowców oraz wykresówek tacho. Jest doradcą w zakresie transportu drogowego i wieloletnim szkoleniowcem. Prowadzi szkolenia dla kierowców oraz przedsiębiorców, a także osób przystępujących do egzaminu i ubiegających się o uzyskanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych Przewoźnika w Ruchu Drogowym Rzeczy i Osób CPC.

Profesjonalne usługi dla firm transportowych

Ponad 15 lat doświadczenia praktycznego w branży TSL, niezbędna wiedza teoretyczna ciągle zdobywana i pogłębiana, a także potwierdzona licznymi certyfikatami i uprawnieniami pozwala świadczyć najwyższej jakości usługi dla firm transportowych.

Prawo jest Bogiem, Transport Nałogiem, Ciężarówki zabawą, a Tacho Podstawą